• Úspechy a ocenenia

    "Ak ide o konanie dobra, chcem byť vždy na čele pokroku!" don Bosco
    • Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2017/2018

    • Celoštátne kolo

        • Daniel Fečo - Fujara – naše dedičstvo

        • 1. miesto
        • ŠVOČ DF 2018 · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • Jakub Frolo, Jakub Katrenčík

        • 2. miesto
        • SUSO stolár 2018 · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • Patrik Franek

        • 1. miesto v celoslovenskom finále / autoopravár - mechanik, elektrikár
        • Autoopravár Junior 19. ročník · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • Štefan Babic

        • 5. miesto v celoslovenskom finále / autoopravár - lakovník
        • Autoopravár Junior 19. ročník · Celoštátne kolo · 2017/2018
    • Okresné kolo

        • Vratko Šimek

        • 5. miesto
        • Beh 17.novembra · Okresné kolo · 2017/2018
        • Patrik Schmiester

        • 9. miesto
        • Beh 17.novembra · Okresné kolo · 2017/2018
    • 2016/2017

    • Celoštátne kolo

        • Daniel Fečo, Lukáš Tereštík

        • 1. miesto
        • SUSO stolár 2017 · Celoštátne kolo · 2016/2017
        • Tomáš Špánik

        • 5. miesto / autoopravár - mechanik
        • Autoopravár Junior 18. ročník · Celoštátne kolo · 2016/2017
        • Vladimír Grajciar

        • 9. miesto / autoopravár - mechanik
        • Autoopravár Junior 18. ročník · Celoštátne kolo · 2016/2017
    • 2015/2016

    • Medzinárodné kolo

        • Tomáš Mário Peregrim, Branislav Kavecký - Úzka pásová brúska

        • 1. miesto - strojárska kategória
        • Študentské projekty - 10. ročník · Medzinárodné kolo · 2015/2016
        • Tomáš Mário Peregrim, Branislav Kavecký

        • 5. miesto
        • SUSO 2015 · Medzinárodné kolo · 2015/2016
    • Celoštátne kolo

        • Tadeáš Muráň, Martin Husári

        • 4. miesto
        • SUSO 2016 · Celoštátne kolo · 2015/2016
        • Damián Frnka

        • 3. miesto / autoopravár - mechanik
        • Autoopravár Junior 17. ročník · Celoštátne kolo · 2015/2016
        • Filip Hodas

        • 5. miesto / autoopravár - mechanik
        • Autoopravár Junior 17. ročník · Celoštátne kolo · 2015/2016
        • Tomáš Bukovan

        • 7. miesto / autoopravár - mechanik
        • Autoopravár Junior 17. ročník · Celoštátne kolo · 2015/2016
        • Matej Bizík

        • 2. miesto / autoopravár - lakovník
        • Autoopravár Junior 17. ročník · Celoštátne kolo · 2015/2016
        • Jozef Greguš, Roman Šebeňa

        • 4. miesto
        • SUSO 2015 · Celoštátne kolo · 2015/2016
    • 2014/2015

    • Regionálne kolo

        • Miloš Laššo, Dominik Vnuk

        • 1. miesto - Hybridný pohon jazdných súprav
        • KIA Innovation Award - 5.ročník · Regionálne kolo · 2014/2015
        • Lukáš Čičút, Roman Šebeňa

        • 3. miesto
        • Mladý remeselník · Regionálne kolo · 2014/2015
    • Celoštátne kolo

        • Tomáš Mário Peregrim, Banislav Kavecký

        • 2. miesto
        • SUSO 2015 · Celoštátne kolo · 2014/2015