• Úspechy a ocenenia

    "Ak ide o konanie dobra, chcem byť vždy na čele pokroku!" don Bosco
    • Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2018/2019

    • Medzinárodné kolo

        • Jakub Frolo, Jakub Katrenčík

        • 4. miesto
        • SUSO stolár 2019 · Medzinárodné kolo · 2018/2019
    • Celoštátne kolo

        • SOŠ sv. Jozefa Robotníka

        • 7. miesto
        • KAMA 2018 - saleziánsky halový futsalový turnaj · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Samuel Kvak

        • 3. miesto
        • Rožňavský Kameňák - 12. ročník amatérskej lezeckej súťaže · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • V. Šimek

        • 2. miesto
        • Majstrovstvá Slovenska v behu do schodov · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • B. Androvič

        • 6. miesto
        • Majstrovstvá Slovenska v behu do schodov · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Eliška Klinovská

        • 1. miesto / KATEGÓRIA študenti stredných škôl
        • Zelený objektív - súťaž mladých fotografov · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • SOŠ sv. Jozefa Robotníka + Saleziánske Oratórium Žilina

        • 6. miesto
        • KubCup - amatérský volejbalový turnaj, 16. ročník · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Daniel Fečo - Violončelo – od vízie k tónom melódie

        • 1. miesto
        • ŠVOČ DF 2019 · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Lukáš Tereštík - Spoločenský stolík s ľudovým vzorom

        • 4. miesto
        • ŠVOČ DF 2019 · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Adam Letko, Patrik Straka

        • 3. miesto
        • SUSO stolár 2019 · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Filip Lovíšek, Jakub Garan

        • 2. miesto
        • SUSO 2019 Nitra · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Filip Hajdúch

        • 1. miesto v celoslovenskom finále / autoopravár - mechanik, elektrikár
        • Autoopravár Junior 20. ročník · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Roman Kriško

        • 1. miesto v celoslovenskom finále / autoopravár - lakovník
        • Autoopravár Junior 20. ročník · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Štefan Blažej Cigánik

        • 5. miesto v celoslovenskom finále / autoopravár - lakovník
        • Autoopravár Junior 20. ročník · Celoštátne kolo · 2018/2019
    • Školské kolo

        • Patrik Straka

        • 1. miesto
        • Mladý stolár · Školské kolo · 2018/2019
        • Adam Letko

        • 2. miesto
        • Mladý stolár · Školské kolo · 2018/2019
        • Filip Moravčík

        • 3. miesto
        • Mladý stolár · Školské kolo · 2018/2019
        • Dominik Chrenko

        • 1. miesto / autoopravár - mechanik, elektrikár
        • Súťaž o najlepšieho autoopravára II. ročníka · Školské kolo · 2018/2019
        • Lukáš Gumulák

        • 2. miesto / autoopravár - mechanik
        • Súťaž o najlepšieho autoopravára II. ročníka · Školské kolo · 2018/2019
        • Peter Uhlárik

        • 3. miesto / autoopravár - mechanik
        • Súťaž o najlepšieho autoopravára II. ročníka · Školské kolo · 2018/2019