• Deň otvorených dverí

   • Děn otvorených dverí aj počas pandémie

   • Dohodnite si u nás osobnú prehliadku školy.

    Vzhľadom na bezpečnostné pandemické opatrenia by sme Vám radi vyšli v ústrety a Deň otvorených dverí realizovali neštandardnou, ale osobnejšou formou. 

    Rezervujte si u nás návštevu spojenú s prehliadkou školy, samozrejme za dodržania všetkých bezpečnostných a hygienických opatrení. Naši pedagógovia Vás prevedú priestormi školy, dozviete sa všetko o ponúkaných odoboroch, predstavia Vám zaujímavosti školy, či doplnia iné chýbajúce informácie. 

    Stretnutie si dohodnite cez e-mail sos@sjoroza.sk alebo na tel. čísle +421 911 344 848.

     

   •          

       Stiahnite si plagat.pdf 

                 

    Deň otvorených dverí na našej škole prebieha počas jesene a zimy. Budúci záujemcovia o našu školu majú k dispozícii viacero termínov kedy sa môžu prísť pozrieť na každodenný život našej školy. Návštevníci sú sprevádzaní priestormi našej školy samotnými žiakmi a v rôznych učebniach, triedach či dieľňach sú oboznámení s obsahom jednotlivých študijných odborov.

     

     

    Deň otvorených dverí je jedinečná príležitosť nahliadnúť a nechať sa sprevádzať po všetkých priestoroch našej školy a oboznámiť sa nie len s možnosťami štúdia ale aj so všetkými ponukami aktivít a akcií SOŠ sv. Jozefa Robotníka.