• Úspechy a ocenenia

    "Ak ide o konanie dobra, chcem byť vždy na čele pokroku!" don Bosco
    • Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2019/2020

    • Školské kolo

        • Michal Čajka

        • 2. miesto / autoopravár - mechanik, elektrikár
        • Súťaž o najlepšieho autoopravára II. ročníka · Školské kolo · 2019/2020
        • Miroslav Bolek

        • 3. miesto / autoopravár - mechanik, elektrikár
        • Súťaž o najlepšieho autoopravára II. ročníka · Školské kolo · 2019/2020
        • Marek Tkáč

        • 1. miesto / autoopravár - lakovník
        • Súťaž o najlepšieho autoopravára II. ročníka · Školské kolo · 2019/2020
        • Matúš Šimunek

        • 2. miesto / autoopravár - lakovník
        • Súťaž o najlepšieho autoopravára II. ročníka · Školské kolo · 2019/2020
        • Leonard P. Dávidík

        • 3. miesto / autoopravár - lakovník
        • Súťaž o najlepšieho autoopravára II. ročníka · Školské kolo · 2019/2020
        • Adrián Boháč

        • 1. miesto
        • Súťaž o najlepšieho autoopravára I. ročníka · Školské kolo · 2019/2020
        • Ľubomír Orieščik

        • 2. miesto
        • Súťaž o najlepšieho autoopravára I. ročníka · Školské kolo · 2019/2020
        • Dominik Komloš

        • 3. miesto
        • Súťaž o najlepšieho autoopravára I. ročníka · Školské kolo · 2019/2020
    • 2018/2019

    • Regionálne kolo

        • Jakub Katrenčík

        • Ocenenie biskupa žiakom Žilinskej diecézy · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Jakub Frolo

        • Ocenenie biskupa žiakom Žilinskej diecézy · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Dominik Duša

        • 2. miesto / KATEGÓRIA ČIERNOBIELA FOTOGRAFIA
        • AMFO · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Barbora Krčmariková

        • 3. miesto / KATEGÓRIA ČIERNOBIELA FOTOGRAFIA do 16 rokov
        • AMFO · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Filip Hajdúch

        • za mimoriadne úspechy v celoslovenských kolách odborných súťaží v odbore autoopravár - mechanik
        • Oceňovanie absolventov stredných škôl Žilinského kraja · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Roman Kriško

        • za mimoriadne úspechy v celoslovenských kolách odborných súťaží v odbore autoopravár - lakovník
        • Oceňovanie absolventov stredných škôl Žilinského kraja · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Jakub Katrenčík

        • za mimoriadne úspechy v celoslovenských kolách odborných súťaží v odbore stolár
        • Oceňovanie absolventov stredných škôl Žilinského kraja · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Jakub Frolo

        • za mimoriadne úspechy v celoslovenských kolách odborných súťaží v odbore stolár
        • Oceňovanie absolventov stredných škôl Žilinského kraja · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Jakub Garan

        • za mimoriadne úspechy v celoslovenských kolách odborných súťaží v odbore murár
        • Oceňovanie absolventov stredných škôl Žilinského kraja · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Filip Lovíšek, Jakub Garan

        • 4. miesto
        • Skills Slovakia · Regionálne kolo · 2018/2019
    • Medzinárodné kolo

        • Starší žiaci SOŠ sv. Jozefa Robotníka

        • 16. miesto - kategória futsal
        • PGSi - saleziánske športové hry Slovinsko, Ljubljana · Medzinárodné kolo · 2018/2019
        • Mladší žiaci SOŠ sv. Jozefa Robotníka

        • 22. miesto - kategória futsal
        • PGSi - saleziánske športové hry Slovinsko, Ljubljana · Medzinárodné kolo · 2018/2019