• Úspechy a ocenenia

    "Ak ide o konanie dobra, chcem byť vždy na čele pokroku!" don Bosco
    • Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2018/2019

    • Školské kolo

        • Tomáš Hraboš

        • 1. miesto / autoopravár - lakovník
        • Súťaž o najlepšieho autoopravára II. ročníka · Školské kolo · 2018/2019
        • Patrik Kurej

        • 2. miesto / autoopravár - lakovník
        • Súťaž o najlepšieho autoopravára II. ročníka · Školské kolo · 2018/2019
        • Daniel Poleč

        • 3. miesto / autoopravár - lakovník
        • Súťaž o najlepšieho autoopravára II. ročníka · Školské kolo · 2018/2019
    • 2017/2018

    • Regionálne kolo

        • Daniel Fečo

        • Ocenenie biskupa žiakom Žilinskej diecézy · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Lukáš Tereštík

        • Ocenenie biskupa žiakom Žilinskej diecézy · Regionálne kolo · 2017/2018
        • SOŠ sv. Jozefa Robotníka

        • 2. miesto
        • Župná kalokagatia · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Adam Homolík (Skrytá tvár)

        • 1. miesto - KATEGÓRIA ČIERNOBIELA FOTOGRAFIA do 16 rokov
        • AMFO · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Matúš Chova (Precítenie)

        • 3. miesto - KATEGÓRIA FAREBNÁ FOTOGRAFIA do 16 rokov
        • AMFO · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Kozák Štefan (Tajomstvo búrok)

        • 3. miesto - KATEGÓRIA FAREBNÁ FOTOGRAFIA do 21 rokov
        • AMFO · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Patrik Franek

        • za mimoriadne úspechy v celoslovenských kolách odborných súťaží
        • Oceňovanie absolventov stredných škôl Žilinského kraja · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Juraj Ondrášek

        • za mimoriadne úspechy v celoslovenských kolách odborných súťaží
        • Oceňovanie absolventov stredných škôl Žilinského kraja · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Daniel Fečo

        • za mimoriadne úspechy v celoslovenských kolách odborných súťaží
        • Oceňovanie absolventov stredných škôl Žilinského kraja · Regionálne kolo · 2017/2018
        • Lukáš Tereštík

        • za mimoriadne úspechy v celoslovenských kolách odborných súťaží
        • Oceňovanie absolventov stredných škôl Žilinského kraja · Regionálne kolo · 2017/2018
    • Medzinárodné kolo

        • SOŠ sv. Jozefa Robotníka

        • 7. miesto - kategória futsal do 18 rokov
        • PGSi - saleziánske športové hry Poľsko, Krakov · Medzinárodné kolo · 2017/2018
    • Celoštátne kolo

        • Cyril Korpesio

        • 1. miesto
        • Rožňavský Kameňák - 11. ročník amatérskej lezeckej súťaže · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • Michal Gabriš

        • 3. miesto
        • Rožňavský Kameňák - 11. ročník amatérskej lezeckej súťaže · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • SOŠ sv. Jozefa Robotníka

        • 2. miesto
        • KAMA 2017 - saleziánsky halový futsalový turnaj · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • I. Tichánek, V. Běhálek, M. Rolček, S. Stepek, O. Bebjak, Š. Kozák

        • SAFI súťaž amatérskych filmov · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • SOŠ sv. Jozefa Robotníka + Saleziánske Oratórium Žilina

        • 11. miesto
        • KubCup - amatérský volejbalový turnaj, 15. ročník · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • SOŠ sv. Jozefa Robotníka

        • 2. miesto
        • CSFF KAMA 2018 · Celoštátne kolo · 2017/2018