• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2019/2020

    • Regionálne kolo

        • Barbora Zemančíková

        • 3. miesto / KATEGÓRIA ČIERNOBIELA FOTOGRAFIA do 16 rokov
        • AMFO · Regionálne kolo · 2019/2020
        • Tadeáš Jozef Michal Petrášek

        • Čestné uznanie / KATEGÓRIA ČIERNOBIELA FOTOGRAFIA do 16 rokov
        • AMFO · Regionálne kolo · 2019/2020
        • Barbora Zemančíková

        • Čestné uznanie / KATEGÓRIA FAREBNÁ FOTOGRAFIA do 16 rokov
        • AMFO · Regionálne kolo · 2019/2020
        • Nikolaj Pálfy

        • 2. miesto / KATEGÓRIA FAREBNÁ FOTOGRAFIA do 21 rokov
        • AMFO · Regionálne kolo · 2019/2020
    • Medzinárodné kolo

        • Filip Lovíšek, Jakub Garan

        • 4.-5.miesto
        • SUSO 2019 Praha · Medzinárodné kolo · 2019/2020
    • Celoštátne kolo

        • Tereza Hodásová

        • 3. miesto
        • Junior Internet - Dizajn (stredná škola) · Celoštátne kolo · 2019/2020
        • Dominik Duša

        • 1. miesto
        • AMFO - kategória čiernobiela fotografia do 16 rokov · Celoštátne kolo · 2019/2020
    • Krajské kolo

        • Daniel Fečo

        • 2. miesto
        • Stredoškolský podnikateľský zámer · Krajské kolo · 2019/2020
    • Školské kolo

        • Martin Maďar

        • 1. miesto
        • Mladý stolár · Školské kolo · 2019/2020
        • Lukáš Stehlík

        • 2. miesto
        • Mladý stolár · Školské kolo · 2019/2020
        • Andrej Kramár

        • 3. miesto
        • Mladý stolár · Školské kolo · 2019/2020
        • Václav Haviar

        • 1. miesto / autoopravár - mechanik, elektrikár
        • Súťaž o najlepšieho autoopravára II. ročníka · Školské kolo · 2019/2020
        • Michal Čajka

        • 2. miesto / autoopravár - mechanik, elektrikár
        • Súťaž o najlepšieho autoopravára II. ročníka · Školské kolo · 2019/2020
        • Miroslav Bolek

        • 3. miesto / autoopravár - mechanik, elektrikár
        • Súťaž o najlepšieho autoopravára II. ročníka · Školské kolo · 2019/2020
        • Marek Tkáč

        • 1. miesto / autoopravár - lakovník
        • Súťaž o najlepšieho autoopravára II. ročníka · Školské kolo · 2019/2020
        • Matúš Šimunek

        • 2. miesto / autoopravár - lakovník
        • Súťaž o najlepšieho autoopravára II. ročníka · Školské kolo · 2019/2020
        • Leonard P. Dávidík

        • 3. miesto / autoopravár - lakovník
        • Súťaž o najlepšieho autoopravára II. ročníka · Školské kolo · 2019/2020
        • Adrián Boháč

        • 1. miesto
        • Súťaž o najlepšieho autoopravára I. ročníka · Školské kolo · 2019/2020
        • Ľubomír Orieščik

        • 2. miesto
        • Súťaž o najlepšieho autoopravára I. ročníka · Školské kolo · 2019/2020
        • Dominik Komloš

        • 3. miesto
        • Súťaž o najlepšieho autoopravára I. ročníka · Školské kolo · 2019/2020