• Voľné pracovné miesta

    "Mojím zámerom je vychovávať poctivých občanov a dobrých kresťanov." don Bosco

    1. MAJSTER ODBORNEJ VÝCHOVY / UČITEĽ STREDNEJ ŠKOLY pre odbor grafik digitálnych médií

        termín nástupu: 1. 9. 2022

        rozsah úväzku: 100 %

        požiadavky: grafické programy, tvorba webových stránok

        kvalifikačné predpoklady podľa zákona 138/2019 o pedagogických a odborných zamestnancoch

    2. UČITEĽ STREDNEJ ŠKOLY predmety: anglický jazyk, informatika

        pracovná náplň: výchovno-vzdelávacia činnosť učiteľa strednej školy

        kvalifikačné predpoklady: vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť

    PRACOVNÉ PODMIENKY

    • pracovný pomer na dobu určitú s perspektívou na dobu neurčitú
    • pracovné miesto vhodné aj pre absolventa, prax sa nepožaduje
    • odmeňovanie: plat je stanovený podľa zákona 553/2003 Z. z. v znení neskorších predpisov a podľa platných taríf pedagogických zamestnancov

    POŽADOVANÉ DOKLADY

    PODANIE ŽIADOSTI

    • elektronicky: kariera@sjoroza.sk
    • vybraní uchádzači budú pozývaní na výberové konanie telefonicky alebo e-mailom