Úspechy a ocenenia
"Ak ide o konanie dobra, chcem byť vždy na čele pokroku!" don Bosco2020/2021
Krajské kolo
Andrej Kmeť
- 1. miesto / I. veková skupina: autori do 16 rokov / B. kategória: farebná fotografia
- ČO MI DÁVA SILU ŽIŤ – súťaž neprofesionálnej fotografickej tvorby · Krajské kolo · 2020/2021
- video:
https://www.youtube.com/watch?v=9pPOLDeh2X0
O pilotnom ročníku:
https://krkszilina.sk/2021/04/30/co-dava-fotografom-silu-zit-o-pilotnom-rocniku-sutaze-neprofesionalnej-fotografickej-tvorby/
Andrej Kmeť
- 3. miesto / I. veková skupina: autori do 16 rokov / B. kategória: farebná fotografia
- ČO MI DÁVA SILU ŽIŤ – súťaž neprofesionálnej fotografickej tvorby · Krajské kolo · 2020/2021
- video:
https://www.youtube.com/watch?v=9pPOLDeh2X0
O pilotnom ročníku:
https://krkszilina.sk/2021/04/30/co-dava-fotografom-silu-zit-o-pilotnom-rocniku-sutaze-neprofesionalnej-fotografickej-tvorby/
2019/2020
Regionálne kolo
Filip Hajdúch
- Ocenenie biskupa žiakom Žilinskej diecézy · Regionálne kolo · 2019/2020
Eliška Klinovská
- 1. miesto na tému: Sloboda naša každodenná
- Stredoškolská esejistická súťaž (Týždeň kresťanskej kultúry) · Regionálne kolo · 2019/2020
Barbora Zemančíková
- 3. miesto / KATEGÓRIA ČIERNOBIELA FOTOGRAFIA do 16 rokov
- AMFO · Regionálne kolo · 2019/2020
Tadeáš Jozef Michal Petrášek
- Čestné uznanie / KATEGÓRIA ČIERNOBIELA FOTOGRAFIA do 16 rokov
- AMFO · Regionálne kolo · 2019/2020
Barbora Zemančíková
- Čestné uznanie / KATEGÓRIA FAREBNÁ FOTOGRAFIA do 16 rokov
- AMFO · Regionálne kolo · 2019/2020
Nikolaj Pálfy
- 2. miesto / KATEGÓRIA FAREBNÁ FOTOGRAFIA do 21 rokov
- AMFO · Regionálne kolo · 2019/2020
Medzinárodné kolo
Filip Lovíšek, Jakub Garan
- 4.-5.miesto
- SUSO 2019 Praha · Medzinárodné kolo · 2019/2020
Celoštátne kolo
SOŠ sv. Jozefa Robotníka
- 1. miesto
- KAMA 2019 - saleziánsky halový futsalový turnaj · Celoštátne kolo · 2019/2020
Dominik Duša
- 1. miesto / - KATEGÓRIA ČIERNOBIELA FOTOGRAFIA do 16 rokov
- AMFO · Celoštátne kolo · 2019/2020
Tereza Hodásová
- 3. miesto
- Junior Internet - Dizajn (stredná škola) · Celoštátne kolo · 2019/2020
Krajské kolo
Daniel Fečo
- 2. miesto
- Stredoškolský podnikateľský zámer · Krajské kolo · 2019/2020
Školské kolo
Martin Maďar
- 1. miesto
- Mladý stolár · Školské kolo · 2019/2020
Lukáš Stehlík
- 2. miesto
- Mladý stolár · Školské kolo · 2019/2020
Andrej Kramár
- 3. miesto
- Mladý stolár · Školské kolo · 2019/2020
Václav Haviar
- 1. miesto / autoopravár - mechanik, elektrikár
- Súťaž o najlepšieho autoopravára II. ročníka · Školské kolo · 2019/2020
Michal Čajka
- 2. miesto / autoopravár - mechanik, elektrikár
- Súťaž o najlepšieho autoopravára II. ročníka · Školské kolo · 2019/2020
Miroslav Bolek
- 3. miesto / autoopravár - mechanik, elektrikár
- Súťaž o najlepšieho autoopravára II. ročníka · Školské kolo · 2019/2020
Marek Tkáč
- 1. miesto / autoopravár - lakovník
- Súťaž o najlepšieho autoopravára II. ročníka · Školské kolo · 2019/2020