•  

    

    

    

    

    

    

    

    • Súťaž grafikov 1. ročníka o najzaujímavejší Instagram profil.
     • Súťaž grafikov 1. ročníka o najzaujímavejší Instagram profil.

      25. 1. 2021

      Žiaci prvých ročníkov odboru grafik digitálnych médií v rámci odborného výcviku-fotografia počas januára pracovali na zaujímavom projekte. Zadaním bolo nafotiť jeden ľubovoľný objekt z 30 rôznych možných pohľadov. Fotografie mali editovať, farebne zjednotit a následne vybrať 3-9 TOP fotografií, ktoré zverejnia na svojom novom Instagram profile. Tým sa zapoja do školskej súťaže o najlepší prvácky Instagram profil.

      Počas celého týždňa od 25. až do 30. januára, je možné v "príbehoch/storkách" na našom Instagrame a Facebook prostredníctvom mobilných aplikácií denne hlasovať za 6 uverejnených profilov. Počas víkendu prebehne 2 kolo súťaže a víťazov sa dozvieme 31. januára na sviatok don Bosca! 

      Našim prvákom grafikom držíme palce a prajeme im radosť z tvorby (nielen fotografickej)!

      Mgr. Andrej Konušík, Michaela Štubňová

     • IT ČAJOVŇA

      18. 1. 2021

      Milí žiaci

      Ste pozvaní  do IT Čajovne  na tému "Vykašli sa na predsudky", ktorá sa uskutoční ONLINE na platforme ZOOM, dňa 27.01.2020 o 16:00 (do17:30).

      Lektorka Lenka Hlinková  Vás naučí základy diverzity a inklúzie. Dozviete  sa, prečo máme nevedomé predsudky a ako ich je možné rozpoznať. Zároveň si poviete, aký škodlivý je dopad predsudkov na život človeka. Budú Vám predstavené najčastejšie predsudky a tiež praktický spôsob, ako na ne reagovať.

      Prihlasovanie je do 26.01.2021 12:00 - http://dotazniky.itakademia.sk/index.php/354487?lang=sk  (prihlasovacie údaje na webinár budú zaslané len prihláseným žiakom na emailovú adresu, ktorú uvediete do prihlášky a to 26.1.2021 po 12:00)

      Ing. Funtíková,  koordinátor